Diamantová mikrodermabraze

Špičková moderní kosmetická metoda, která pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis pomocí speciálních diamantových nástavců. Takto se za současného působení vakua odstraňují nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky. Kombinace všech účinků vakuové mikrodermabraze vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k tolik žádané rejuvenaci (omlazení).

Nečistoty z kůže jsou odstraněny i z hlubších vrstev, pory jsou uvolněné a čisté. Odpadá kosmetické čištění porů tlakem na kůži mezi prsty. Metoda je neuvěřitelně účinná a pleť po zákroku není podrážděná. Akné se zklidní a kůže vypne. Na rozdíl od krystalické dermabraze, která zasahuje hlubší vrstvy kůže, odpadá dlouhé hojení a lze tuto metodu zahrnout do pravidelné péče o pleť.

Doporučený interval 1x měsíčně.

 

 

 

Výhody:
- jemná a šetrná metoda
- vhodná pro každý typ pleti
- žádné nežádoucí účinky
- rychlá metoda (15 – 20 minut)
- výsledek viditelný po jediném ošetření

Využití pro:
- vyhlazení pleti a jemných vrásek
- redukce rozšířených pórů, snížení produkce kožního mazu u mastné pleti
- odstranění jizviček po akné
- zlepšení prokrvení
- hloubkové čištění pórů
- odstranění povrchových pigmentových skvrn
- rejuvenace (omlazení) a regenerace pleti

Hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, která pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, naprosto bezbolestně, neagresivně a velmi účinně hloubkově čistí pleť. Odstraňuje z pórů všechny nečistoty a tím působí proti „černým tečkám a vzniku akné“. Jeho jedinou funkcí ovšem není pouze čištění pleti. Během použití se vyhlazují vrásky, kůže se omlazuje, urychluje se obnova buněk a současně provádí mikromasáž kožní tkáně. Redukují se kruhy a váčky pod očima, zapracováním aktivních látek se dosahuje výrazné hydratace. Tato metoda kůži omlazuje a brání jejímu předčasnému stárnutí. Výrazný účinek je prokazatelný již po první návštěvě. Rozjasní, vyhladí a rozzáří pleť.

KOSMETICKÝ PŘÍSTROJ 2V1 AM902

                  ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE